مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست اصفهان:

باران هم هوای اصفهان را پاك نكرد

باران هم هوای اصفهان را پاك نكرد به گزارش گل سپید مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: كیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص 65 در وضعیت سالم قرار دارد.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز گفت: باتوجه به بارش باران از بامدادان امروز تا حالا میانگین شاخص کیفی هوا با قرار گرفتن بر روی عدد ۶۵ بیان کننده حاکمیت هوای سالم در این شهر است.
وی اضافه کرد: روز گذشته نیز میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۴۵ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه های احمد آباد با شاخص ۶۸، استانداری با شاخص ۷۱، پروین با شاخص ۶۳، خرازی با شاخص ۵۶، دانشگاه با شاخص ۶۴، رودکی با شاخص ۶۶ و سگزی با شاخص ۸۱ در وضعیت سالم ثبت شده است.
هوای خمینی شهر پاک شد
وی درباب کیفیت هوا در دیگر شهرستان های استان اصفهان نیز اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در خمینی شهر با قرار گرفتن بر روی شاخص ۴۲ در وضعیت پاک ثبت شده است.
صادقیان افزود: شاخص کیفی هوا در ایستگاه های شاهین شهر بر روی عدد ۸۶، مبارکه بر روی عدد ۸۰ و نجف آباد بر روی عدد ۶۱ قرار داشته که وضعیت کیفی هوا در این سه شهرستان نیز سالم می باشد.


منبع:

1399/09/09
12:10:53
5.0 / 5
1238
تگهای خبر: آب , باد , بارش , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه