رئیس كمیته محیط زیست شورای شهر تهران تاكید كرد

ضرورت عرضه گزارش جامعی از وضعیت كیفیت خاك معابر تهران

ضرورت عرضه گزارش جامعی از وضعیت كیفیت خاك معابر تهران به گزارش گل سپید رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران ضمن اشاره به اینکه وضعیت خاک در تهران مناسب نمی باشد بر ضرورت عرضه گزارش جامعی از وضعیت کیفیت خاک معابر تهران تاکید نمود.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، آرش حسینی میلانی در دویست و پنجاه و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری اظهار داشت: روز جهانی خاک باید در تقویم شهرداری تهران گرامی داشته شود چون که خاک هایی که در شهر تهران گیاهان و درختان از آن تغذیه می کنند بخصوص در معابر و خیابان ها متاسفانه وضعیت خوبی ندارند. گزارش جامعی از وضعیت کیفیت معابر تهران موجود نیست و در بعضی از معابر اصلی وضعیت خاک ها مناسب نمی باشد.
وی ادامه داد: برپایه آخرین نتایج سیاهه انتشار، سهم صنایع و نیروگاه ها در آلودگی شهر تهران 34 درصد است. متاسفانه در روز شنبه هفته گذشته برپایه گزارش شرکت کنترل کیفیت هوا، غلظت آلاینده دی اکسید گوگرد، در ایستگاه های مناطق 18، 21، 19، 9 و 20 به شدت افزایش یافته است.
وی افزود: با عنایت به سابقه مصرف مازوت و گازوئیل در نیروگاه ها و صنایع اطراف تهران در سالهای گذشته به اداره کل محیط زیست استان تهران تذکر می دهم نسبت به اعلام اطلاعات پایش آنلاین و یا اندازه گیری های موردی از صنایع بزرگ و نیروگاه های واقع در حریم شهر تهران اقدام و درباره وضعیت نوع سوخت مصرفی گزارش جامعی را ارسال نمایند.
منبع:

1399/09/17
09:26:28
5.0 / 5
1174
تگهای خبر: آلودگی , خاك , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه