هوای تهران برای دهمین روز پی در پی آلوده است

هوای تهران برای دهمین روز پی در پی آلوده است کیفیت هوای تهران درحال حاضر با شاخص میانگین 130 برای دهمین روز پی در پی آلوده است. شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام نموده است که طی امروز (26 دی) با وزش باد و پراکندگی آلاینده ها، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول می گیرد.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، طی بامداد امروز (۲۶ دی) کیفیت هوا به سبب انباشت آلاینده ها و عدم وزش باد مؤثر در محدوده شرایط «ناسالم و ناسالم» برای گروه های حساس قرار خواهد داشت هرچند که نسبت به روز گذشته از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد.

در طی روز نیز با رشد تدریجی ناپایداری جوی و افزایش تندی باد، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران دور از انتظار نیست.

این وضعیت تا اواخر وقت امروز (۲۶ دی) ادامه دارد و پیش بینی می شود که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

بر این اساس طی بامداد فردا (۲۷ دی) با حاکمیت جو ناپایدار انتظار می رود که در بیشتر مناطق تهران کیفیت هوا در محدوده شرایط قابل قبول قرار گیرد. این شرایط طی روز نیز ادامه دارد بدین سبب در اواخر وقت فردا با وزش باد موثر، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست.

بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۱۵۵ در وضعیت ناسالم برای همه افراد قرار داشت و کیفیت هوای الان تهران نیز با شاخص میانگین ۱۳۰ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
1399/10/26
12:27:16
0.0 / 5
1348
تگهای خبر: باد , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه