آسمانی ابری همراه با کاهش کیفیت هوا در انتظار تهران

آسمانی ابری همراه با کاهش کیفیت هوا در انتظار تهران گل سپید: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی دو روز آینده افزایش ابر و آسمانی ابری در استان قابل انتظار خواهد بود. همین طور باتوجه به پایداری هوا تا 5 روز آیندهT انباشت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران برای امروز آسمانی صاف گاهی همراه با وزش باد و در پس از ظهر بتدریج همراه با غبار محلی پیش بینی می شود. از اواسط روز جمعه( ۱۷ دی ماه) تا اواسط روز شنبه( ۱۸ دی ماه) شاهد افزایش ابر و آسمانی نیمه ابری و در بعضی نقاط تمام ابری خواهیم بود، اما باتوجه به پایداری هوا تا پنج روز آینده از امشب بتدریج انباشت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی با بیشینه دمای ۰ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

آسمان تهران فردا (۱۷ دی ماه) ابری صاف تا قسمتی ابری به همراه غبار محلی با حداقل دمای ۳ و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد و طی شنبه (۱۸ دی ماه) نیمه ابری و غبارآلود در پس از ظهر با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1400/10/17
22:27:57
5.0 / 5
128
تگهای خبر: آب , آسمان , باد , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه