رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز:

حفظ و حراست از منابع طبیعی وظیفه همگانی است

حفظ و حراست از منابع طبیعی وظیفه همگانی است به گزارش گل سپید درگز ـ رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز اظهار داشت: منابع طبیعی از نعمت های باارزش خدادادی است که حفظ و حراست از آنها وظیفه ای همگانی بوده و بستر اصلی توسعه پایدار و تولید در کشور است.به گزارش گل سپید به نقل از مهر، جواد پهلوان زاده ظهر پنجشنبه در جلسه هم اندیشی «ترویج فرهنگ منابع طبیعی» که با حضور مسئولین روابط عمومی های ادارات و اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار نمود: هدف ما استفاده از هر فرصتی برای صیانت از منابع طبیعی می باشد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز باتوجه به چالش ها و فرصت های منابع طبیعی و محیط زیست خواهان مشارکت دستگاهها و ارگان ها در ترویج فرهنگ منابع طبیعی و افزایش سطح آگاهی های عمومی و فرهنگ سازی در میان اقشار مختلف شد.
وی اضافه کرد: این جلسه با هدف هم افزایی و مشارکت دستگاهها در صیانت از عرصه های ملی و ترویج فرهنگ منابع طبیعی تشکیل شده است.
پهلوان زاده بیان کرد: باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری باید فرهنگ منابع طبیعی به معارف عمومی تبدیل گردد.
در این جلسه که با حضور مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان و اصحاب رسانه برگزار شد، شناسایی مخاطبین و پرداختن به نقاط قوت و زمینه های همکاری مشترک مورد گفتگو قرار گرفت وآنان خواهان نگاه ویژه و مردمی به موضوع منابع طبیعی و حفظ سرمایه های ملی شدند.


منبع:

1401/03/27
14:02:24
5.0 / 5
174
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه