وضعیت جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی 3 و 4 فروردین

وضعیت جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی 3 و 4 فروردین به گزارش گل سپید، سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای وضعیت جوی شهرهای پرتردد کشور طی ۳ و ۴ فروردین را تشریح و اعلام نمود که وضعیت جوی بیشتر این مناطق نیمه ابری تا ابری خواهد بود.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران ۳ فروردین تا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد و برای روز ۴ فروردین هم آسمانی صاف در پس از ظهر وزش باد در شب پیش بینی می شود.

وضعیت جوی اصفهان هم در این دو روز قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود و وضعیت جوی کرج هم در این دو روز نیمه ابری تا ابری و مه آلود به تدریج وزش باد و کاهش ابر خواهد بود.

آسمان گرگان ۳ فروردین نیمه ابری تا ابری به تدریج کاهش ابر خواهد بود و برای روز ۴ فروردین ماه بتدریج افزایش دما پیش بینی می شود. آسمان ساری ابری با بارش پراکنده به تدریج کاهش ابر خواهد بود و آسمان شهر رشت طی دو روز آینده آسمانی نیمه ابری تا ابری به تدریج کاهش ابر با افزایش دما و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

تبریز هم در این دو روز ( ۳ و ۴ فروردین ماه) آسمان کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد در بعضی ساعات غبار محلی را تجربه می کند و آسمان مشهد به تدریج ابری، در برخی از ساعات رگبار باران و وزش باد پیش بینی می شود.

وضعیت جوی اهواز نیز در دو روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با مه رقیق یا غبارصبحگاهی گاهی وزش باد خواهد بود و آسمان شیراز نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و آسمان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی در برخی از ساعات وزش باد پیش بینی می شود.

وضعیت جوی بندرعباس نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، وزش باد شدید و مواج خواهد بود.

منبع:

1402/01/03
18:07:32
5.0 / 5
201
تگهای خبر: آسمان , باد , بارش , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه