كارشناس هواشناسی پیش بینی كرد:

وزش باد شدید در دامنه های البرز و نیمه شرقی كشور

وزش باد شدید در دامنه های البرز و نیمه شرقی كشور به گزارش گل سپید كارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: با ورود سامانه بارشی به كشور امروز و فردا شاهد وزش بادهای شدید در دامنه های جنوبی البرز در استان هایی مانند تهران، البرز، سمنان و بعضی از مناطق نیمه شرقی كشور خواهیم بود.


فریبا گودرزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا اضافه كرد: همینطور با ورود سامانه بارشی به كشور امروز روی نوار غربی، دامنه های البرز غربی در استان های زنجان، قزوین، البرز، تهران، بعضی از مناطق اصفهان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی بارش باران خواهیم داشت.
وی تصریح كرد: بارش برای مناطق سردسیر و مرتفع به شكل برف خواهد بود.
وی افزود: فردا بارش در نیمه غربی و مركز آخر می یابد و روز پنج شنبه برای استان هایی مانند مازندران، گلستان، خراسان شمالی و بخش هایی از خراسان رضوی بارش باران و برف پیش بینی شده است.
كارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: این سامانه بعدازظهر پنج شنبه از كشور خارج می گردد و روز جمعه در بیشتر مناطق كشور آسمانی صاف خواهیم داشت.

*** وضعیت هوای تهران/ گرمترین و سردترین نقاط كشور
كارشناس سازمان هواشناسی اضافه كرد: در تهران هم امروز به تدریج افزایش ابر خواهیم داشت، در بعضی از ساعات وزش باد شدید و بارش پراكنده پیش بینی شده است، كمینه دمای امروز بامداد پایتخت 3 درجه سانتیگراد بود و بیشینه دمای امروز تهران به 11 درجه می رسد.
گودرزی اظهار داشت: جزیره ابوموسی و عسلویه با دمای 28 درجه بالای صفر و زرینه در استان كردستان با دمای 14 درجه زیر صفر و هزاركانیان هم در استان كردستان با 13 درجه زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط كشور در 24 ساعت گذشته بودند.
علمی 9014**2017


1397/10/19
14:44:47
5.0 / 5
5015
تگهای خبر: آسمان , باد , بارش , جزیره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه