قبض برق پایتخت نشینان از آغاز مهرماه حذف می شود

قبض برق پایتخت نشینان از آغاز مهرماه حذف می شود به گزارش گل سپید پایتخت نشینان از آغاز مهرماه امسال دیگر قبض های كاغذی برق دریافت نخواهند كرد.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با تاكید بر اینكه از آغاز مهرماه امسال قبوض كاغذی برق جمع آوری و صورت حساب ها به صورت پیامكی و الكترونیكی صادر خواهد شد، اظهار داشت: هم اكنون اطلاعات یك میلیون و ۶۰۰ هزار مشترك در پایتخت جمع آوری شده و الان قبوض ۳۶ درصد مشتركان تهرانی به صورت پیامك ارسال می شود.
حسین صبوری با اشاره به اینكه برای ثبت اطلاعات مشتركان در سامانه، دو سرشماره در نظر گرفته شده است، اضافه كرد: در روش نخست مشتركان تمامی كشور به همراه پایتخت نشینان می توانند با ارسال *۱*شناسه قبض# به سرشماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ اطلاعات خویش را در سامانه ثبت و بعد از این قبوض خویش را به صورت الكترونیك دریافت نمایند. همینطور شهروندان تهرانی می توانند به صورت اختصاصی با ارسال شناسه قبض*۱ به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ اطلاعات قبض خویش را در چارچوب پیامك دریافت نمایند.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق تهران بزرگ افزود: مشتركان تهرانی می توانند از راه سایت شركت، سامانه ۱۵۲۱ و اپلیكیشین همراه تهران هم نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند تا از آغاز مهرماه با حذف كامل قبوض كاغذی گرفتار مشكل نشوند.
این اظهارات در حالی است كه بر مبنای اطلاعیه ای كه برروی سایت شركت توزیع برق تهران بزرگ قرار گرفته اعلام شده است كه از 15 شهریورماه صورتحساب برق مصرفی دیگر چاپ و توزیع نخواهد شد.
مشتركان بعد از اجرای این طرح و در صورت احتیاج به فیزیك قبوض خود می توانند با رفتن به سایت شركت و درج شناسه قبض، صورت حساب خویش را دریافت نمایند.
بر این اساس از مردم درخواست شده در ساعات اوج مصرف ساعت(۱۲-۱۶)و (۲۰الی۲۳) طی روزهای گرم باقی مانده سال، همكاری لازم را مانند گذشته با شركت توزیع نیروی برق داشته باشند تا تمام هموطنان از نعمت انرژی برق بهره مند شوند.
این خبر تكمیل شده است1398/05/14
14:15:31
5.0 / 5
4548
تگهای خبر: دریا , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه