توضیحات نماینده لردگان درباره ادعای گروهی از افراد درباره مبتلا شدن به ویروسی ناشناخته

توضیحات نماینده لردگان درباره ادعای گروهی از افراد درباره مبتلا شدن به ویروسی ناشناخته به گزارش گل سپید نماینده مردم لردگان در مجلس تصریح كرد: تا كنون گزارشات ضد و نقیضی در مورد ابتلای گروهی از مردم روستای چنار محمودی به ویروس مشكوكی به ما رسیده است كه بعد از دریافت تمامی اطلاعات و بررسی های دقیق مبحث از مراجع رسمی اعلام می شود.


محمد خالدی سردشتی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اخبار انتشار یافته در مورد تجمع مردم روستای چنارمحمودی از توابع لردگان استان چهار محال و بختیاری در اعتراض به ابتلای افرادی به ویروسی ناشناخته به دنبال استفاده از سرنگ آلوده بیان كرد: چند روز پیش گزارشات مشكوكی در این روستا دیده شد و بنده شخصا با وزیر در این زمینه صحبت كردم و قرار شد بازرس ویژه جهت بررسی بیشتر به منطقه اعزام شود.
وی در ادامه اظهار نمود: تمام بخش های استان و مجمع نمایندگان درگیر این مورد هستند و جلسات مكرری از هفته گذشته تابحال در این زمینه برگزار شده و گزارشات ضد و نقیضی در این خصوص عرضه شده است. در بعضی از گزارشات بیان شده كه افراد مبتلا به ویروس مشكوكی هستند. آزمایش های مختلف نتایج متفاوتی داشته است. ما این مورد را به شكل جدی دنبال می نماییم. مردم باید آرامش خویش را حفظ كنند.
نماینده لردگان در ادامه تصریح كرد: از بعد كارشناسی و علمی باید به صورت دقیق آزمایش ها بررسی شود و اگر به قطعیت برسیم به اطلاع مردم خواهیم رساند. تابحال گزارشات دقیق نیست و جواب قطعی داده نشده است. بعد از جمع آوری تمامی گزارش ها می توان پاسخ قطعی داد كه ابتلای افراد به چه ویروسی است.
خالدی اضافه كرد: تابحال گزارشات ضد و نقیض بوده اما موارد مشكوك هم دیده شده است. زمانی كه به قطعیت برسیم مبحث را از مراجع رسمی اعلام می نماییم.1398/07/10
23:01:51
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه