كدام استان ها بیشترین میزان بارش را طی 24 ساعت گذشته داشتند؟

كدام استان ها بیشترین میزان بارش را طی 24 ساعت گذشته داشتند؟ به گزارش گل سپید طی ۲۴ ساعت گذشته در ۴۰ ایستگاه هواشناسی كشور بارشی بیشتر از ۵ میلیمتر ثبت شده است و استان های اردبیل، گیلان، مازندران و شهرستان دماوند تهران بیشترین میزان بارش را دریافت كرده اند.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعات پایانی دیشب (۲۲ بهمن) استان های اردبیل و گیلان بیشترین میزان بارش را در كشور داشته اند، به صورتی كه در ایستگاه هواشناسی سرعین اردبیل ۱۱.۴ میلیمتر بارش ثبت شده و بعد از آن در ایستگاه هواشناسی جیرنده گیلان ۱۱.۳ میلیمتر بارش گزارش شده است.

بر اساس اطلاعات مركز ملی خشكسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی، مازندران و شهرستان دماوند تهران ۱۰.۸ میلیمتر بارش طی ۲۴ ساعت گذشته دریافت كرده اند.

استان های قزوین و همدان هم در رتبه های بعدی بیشترین میزان بارش در كشور طی ۲۴ ساعت گذشته هستند، به صورتی كه در ایستگاه هواشناسی معلم كلایه قزوین ۹.۴ میلیمتر بارش ثبت شده است و در تویسركان همدان ۹.۳ میلیمتر بارش داشته ایم.

بر اساس اعلام سایت مركز ملی خشكسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی در ایستگاه هواشناسی نصرت آباد سیستان و بلوچستان هم ۸.۶ میلیمتر بارش و در ایستگاه لواسان تهران هم ۶.۸ میلیمتر بارش طی ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده است.

منبع:

1398/11/24
01:54:51
5.0 / 5
4244
تگهای خبر: آب , باد , بارش , بحران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه