اخطار هواشناسی نسبت به مواج شدن دریای عمان

اخطار هواشناسی نسبت به مواج شدن دریای عمان به گزارش گل سپید سازمان هواشناسی نسبت به مواج شدن دریای عمان تا سه شنبه (۲۸ مردادماه) اخطار داد.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا سازمان هواشناسی با صدور اخطار زردرنگ آورده است: افزایش ارتفاع موج بین دو تا ۲.۵ متر در ساحل و تا ۳.۵ متر در فراساحل از امروز تا سه شنبه (۲۵ تا ۲۸ مردادماه) باعث مواج و متلاطم شدن شرق دریای عمان می شود.

بر اثر حاکمیت این شرایط جوی پاره شدن تورهای صیادی، غرق شدن و صدمه رسیدن به قایق های کوچک و شناورها دور از انتظار نیست ازاین رو سازمان هواشناسی نسبت به ممانعت از هرگونه تردد قایق های سبک و تفریحی و محدود کردن فعالیتهای شیلاتی سفارش می کند.

به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، زمانی که سازمان هواشناسی اخطار زرد رنگ صادر می کند به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که امکان دارد در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این اخطار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرفی مسؤلان هم در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.
1399/05/26
14:16:36
5.0 / 5
2480
تگهای خبر: تردد , دریا , دما , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه