ماجرای قطع درختان بلوط در لوداب بویراحمد بعلاوه تصاویر

ماجرای قطع درختان بلوط در لوداب بویراحمد بعلاوه تصاویر به گزارش گل سپید کهگیلویه و بویراحمد طبق گزارشات مردمی برخی ها به علت اختلافات محلی و زمین خواری مبادرت به تخریب درختان جنگلی بلوط کردند.


قطع درختان جنگلی بلوط و تخریب منابع طبیعی در مناطق "سی دنده"، "دره نینی" و "دره گَجی" واقع در مجاورت روستای "چنارس" و روبه روی روستای "تل سیاه"در بخش لوداب از توابع شهرستان بویراحمد با هدف قاچاق چوب، تهیه ذغال، زمین خواری، تصرف زمین های منابع ملی و تبدیل به زمین کشاورزی است.
"عباس حسن زاده"، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد در این رابطه ضمن تایید این خبر به خبرنگار ایسنا اظهار داشت: عوامل قطع درختان جنگلی در این منطقه شناسایی شدند و در حال طی مراحل قانونی هستند.
وی ادامه داد: برای ۱۰ نفر در این رابطه تشکیل پرونده شده و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی عرضه شدند.
حسن زاده با اشاره به اینکه علت قطع این درختان جنگلی بلوط اختلافات محلی بوده است، خاطرنشان کرد: در حال شناسایی مابقی عوامل این در رابطه با این تخریب جنگل هستیم.
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از عموم مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف اراضی ملی، مراتب را فوراً از راه سامانه ۱۵۰۴ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.
منبع:

1399/10/28
17:29:41
0.0 / 5
1539
تگهای خبر: آب , بلوط , جنگل , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه