تنفس هوای مطلوب در تهران

تنفس هوای مطلوب در تهران برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پایتخت الان (۲۵ بهمن ماه) در محدوده قابل قبول است و تداوم این شرایط طی روز پیشبینی می شود.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۲۵ بهمن ماه) ناپایداری جوی شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم می آورد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

طی روز این وضعیت جوی ادامه خواهد داشت و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. با افزایش تندی باد تا اواخر وقت پیشبینی می شود با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

صبح فردا (۲۶ بهمن ماه) با افزایش ترافیک و کاهش تندی باد انتظار می رود بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزوده شود و کیفیت هوا در مناطق پرتردد کاهش پیدا کند. عدم وزش باد مؤثر در ساعات بعدازظهر سبب تجمع آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

این وضعیت تا اواخر وقت فردا (۲۶ بهمن ماه) ادامه دارد و پیشبینی می شود با افزایش ترافیک و افزایش غلظت آلاینده ها، کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۵ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/11/25
14:52:32
0.0 / 5
998
تگهای خبر: باد , تردد , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه