بهبود كیفیت هوای پایتخت طی امروز

بهبود كیفیت هوای پایتخت طی امروز گل سپید: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفبت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (12 اسفند) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است اما بهبود این شرایط و برقراری وضعیت قابل قبول هوا طی روز پیش بینی می شود.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در صبحگاه امروز (۱۲ اسفند ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از پایداری نسبی جوی، عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و افزایش حجم ترافیک صبحگاهی است.

طی روز با رشد ناپایداری جوی به تدریج بر تندی باد افزوده می شود و موجب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد همین طور با تداوم این شرایط جوی و وزش باد مؤثر پیش بینی می شود در اواخر وقت با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

با کاهش نسبی تندی باد تا صبحگاه فردا (۱۳ اسفند ماه) همراه با افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود، هرچند نسبت به روز گذشته از میزان کمتری برخوردار خواهد بود بدین سبب انتظار می رود در بعضی مناطق پرتردد کاهش کیفیت هوا را به همراه داشته باشد. افزایش تدریجی تندی باد طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود بدین سبب در شامگاه فردا (۱۳ اسفند ماه) نیز با برقراری شرایط مساعد جوی در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۳ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1399/12/12
21:22:30
0.0 / 5
1081
تگهای خبر: باد , تردد , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه