در ایران

ابتكار بین المللی خشكسالی كارهای مهمی انجام می دهد

ابتكار بین المللی خشكسالی كارهای مهمی انجام می دهد به گزارش گل سپید مدیر مركز منطقه ای مدیریت آب شهری وزارت نیرو اظهار داشت: اجرای «ابتكار بین المللی خشكسالی» كه برای مقابله با بحران كم آبی در سال 2019 میلادی توسط ایران به یونسكو پیشنهاد شد در شرق كشور و خراسان رضوی كارهای خوب و مهمی انجام می دهد.


علی چاوشیان روز دوشنبه در جشنواره ملی فناوری های آب در مشهد به استقرار دبیرخانه برنامه بین المللی مقابله با خشكسالی در ایران اشاره و بیان كرد: با اقدام های انجام شده در مورد این برنامه بین المللی، تا ماه های آینده خبرهای خوبی برای مردم خراسان رضوی در حوزه چالش آب خواهیم داشت.
وی افزود: چالش آب از مهمترین برنامه ها و دغدغه های سازمان یونسكو به حساب می آید و در این راستا اقدام های مختلفی برنامه ریزی شده است.
مدیر مركز منطقه ای مدیریت آب شهری وزارت نیرو اظهار داشت: در همایش امروز هم هشتمین نشست بین المللی شبكه جهانی آب و دومین نشست تخصصی برنامه ابتكار بین المللی آب به صورت كارگاهی برگزار می گردد و با حمایت مالی یونسكو 20 شركت خارجی از 15 كشور آفریقایی، آسیایی و اروپایی در این نشست حضور دارند.
دومین جشنواره ملی فناوری های آب با تمركز بر مبحث آب های نامتعارف، به همت دانشگاه فردوسی و معاونت فناوری نهاد ریاست جمهوری به مدت دو روز در مشهد ادامه دارد.
7505/1858


1397/09/19
14:58:14
5.0 / 5
4444
تگهای خبر: آب , بحران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه