توزیع هوایی مواد غذایی برای نجات گونه های بازمانده از حریق استرالیا

توزیع هوایی مواد غذایی برای نجات گونه های بازمانده از حریق استرالیا به گزارش گل سپید مقامات محلی در استرالیا با كمك بالگرد مبادرت به توزیع مواد غذایی در بین حیوانات گرسنه ای كردند كه از آتش سوزی های اخیر جان سالم به در برده اند.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، «مت كین» وزیر انرژی و محیط زیست ایالت نیوساوت ولز در استرالیا اعلام نمود: مقامات محلی در كوشش برای كمك بگونه ای از كیسه داران و تغذیه آنها در جهت اقدامات حمایتی از حیات وحش هستند. گفته شده بیشتر از ۱۰۰۰ كیلوگرم سیب زمینی و هویج با استفاده از بالگرد در مناطق مختلف گرفتار در حریق توزیع شده است.
به قول وزیر انرژی و محیط زیست ایالت نیوساوت ولز، توزیع مواد غذایی مكمل یكی از راهكارهای كلیدی در بهبود حیات وحش و ترمیم گونه های در معرض خطر همچون گونه های كیسه دار است. ارزیابی های اولیه از آن حكایت می كند كه زیستگاه جمعیتی از كیسه داران در آتش سوزی های اخیر سوخته است.

مت كین اضافه كرد: این اقدام گسترده ترین عملیات توزیع مواد غذایی به این شكل در بین گونه های حیوانی كیسه دار است.
به گزارش شبكه خبری CNN، بخش های قابل توجهی از استرالیا گرفتار حریق است كه از ماه ها پیش شروع شده است.
تنها در ایالت نیوساوت ولز نزدیك به نیم میلیارد حیوان تحت تأثیر حوادث اخیر قرار گرفته اند كه احتمال تلف شدن میلیون ها مورد از آنها وجود دارد. این آمار شامل گونه های پرنده، خزنده و پستانداران به استثنای خفاش هاست.1398/10/24
14:20:15
5.0 / 5
4798
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه