با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۴۲؛

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم شد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم شد به گزارش گل سپید مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۴۲ برای گروه های حساس ناسالم اعلام شده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان عنوان کرد: کیفیت هوا در شهر اصفهان تا ساعت ۹ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۱۴۲ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
وی اضافه کرد: همینطور روز گذشته میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۳ در وضعیت ناسالم قرار داشته است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه های احمدآباد ۱۲۷، پروین ۱۰۷ و خرازی ۱۲۴ و در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است، اظهار داشت: همینطور کیفیت هوا در خیابان استانداری با شاخص ۱۵۳، خیابان دانشگاه با شاخص ۱۵۸، خیابان رودکی با شاخص ۱۸۳ و در سگزی با شاخص ۱۸۳ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.
وی در مورد شاخص کیفی هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان اظهار داشت: هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۶۴ در وضعیت سالم ثبت شده است.
صادقیان اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در مبارکه و نجف آباد به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۳۰ و ۱۲۶ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.


منبع:

1399/09/23
14:00:14
5.0 / 5
1265
تگهای خبر: آب , باد , دانش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه